Чи було куплене печиво по 400-600 гривень? » Острозька міська рада

Чи було куплене печиво по 400-600 гривень?

person access_time24-02-2023, 17:26 visibility782

На даний час, це питання цікавість всіх. Тому ми вирішили підготувати вичерпну відповідь і показати, які саме подарунки отримали діти на новорічні свята від Острозької міської ради.

Загалом було куплено 950 подарунків на суму 247 тисяч гривень. Ціна одного 260 гривень, середня вага 1,1 кілограм.

Старости, працівники соціальних служб Острозької міської ради були залучені та роздавали подарунки дітям.

Діти отримали свої солодощі. В нас є в наявності, всі дані батьків, які отримали новорічні набори. Це все дуже просто перевірити. Копійки не було вкрадено чи використано не правильно.

На фото ви можете ознайомитися з вмістом та асортиментом цукерок, які отримали діти.

Ми порівняли ціну на дані цукерки в різних магазинах Острога, та оцінили приблизну вартість купленого нами набору, якщо б ми замовили в іншого підприємця (таблиця з порівняннями).

Як сталося так, що печива в наборі лише один вид, а по документах записано інше?

В даній ситуації винні дві сторони, підприємець, який виписав накладну вказавши, замість цукерок - печиво з його захмарною ціною та працівник міської ради, який не звернув уваги, не перепитав, а механічно вніс дані в систему.

В Острозькій міській раді розпочато службове розслідування. Винні обов'язково понесуть відповідальність.

Ctrl
Enter